Börcsök Sándor és családja képes, hangos, és laza blogja
En szumozok. Nagyon jo volt, en veszitettem 8 evesen, a 13eves ellen 2:3-ra. Legközelebb visszavago
Post a Comment
1 comment:
En szumozok. Nagyon jo volt, en veszitettem 8 evesen, a 13eves ellen 2:3-ra. Legközelebb visszavago
Post a Comment